DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

İsatek Tekne Şayka 640 Modeli̇ 28,000 €

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 4:26

İsatek Tekne Şayka 640 Modeli̇ 28,000 €

– Ürünümüz Gezi, Sportif balıkçılık ve Günlük kullanımlar için uygundur. 42 yıldır gerek Arkadaşlarınız gerek aileniz ile birlikte maviliklere açılabileceğiniz Kaliteli ve Güvenli ürünler üretmekteyiz.

– İstanbul içerisindeki nakliyeler ücretsiz olup, Nakliyemiz ürünü kullanmayı bilen ve size destek verebilecek kişiler tarafıdan yapılmaktadır.

– Ürünler Ümraniyedeki Showroom’da sergilenmektedir. Ziyaret ettiğiniz takdirde ürünleri inceleyebilir, imalat aşamalarını ve malzeme kalitesini gözünüzle görebilirsiniz.

– Ürünlerin Turkuaz, Lacivert , Bordo , Kırmızı , Sarı , Turuncu , Gri şeritli ve Komple tek Renk olmak üzere Renk Tercihleri sizlere Kalmıştır. Renk değişikliklerinden herhangi bir ücret talep edilmez.

– Kullanılan ve Satışa sunulan bürün ürünlerimiz CE belgeli ve 2 Yıl Garantili olup Avrupa Standartlarına Uyumlu olarak imal edilmiştir.

Aksesuarlarımızın hepsi 316 krom üründür ve paslanmaz.
ŞAYKA 640 gezi, sportif balıkçılık ve günlük kullanımlar için uygundur. Aileniz ile uzun süre konaklama yapmak , koylarda kalmak veya uzun süreli gezintiler için güvenli ve Uygundur. Açık denizlerde Prof. balıkçılık yapılabilir. Yenilikli gövde yapısı ile kendini kanıtlamış ve güvenli bir üründür. Avrupa standartlarında ürütilmiştir, CE belgeli ve 2 yıl Garantili’dir. 42 yıldır tüm dostlarınız ile birlikte maviliklere açılabileceğiniz, kaliteli ve güvenli ürünler üretmekteyiz.

ŞAYKA 640
Kamara içi ısıtma – soğutma imkanı
Haftalık konaklamalara uygun
Hem gezi hem sportif amaçlı tasarım
Uzun yol seyahat imkanı

MOTOR TERCİHLERİ
MOTOR MARKALARI Honda, Yamaha, Mercury, Suzuki
YAPIM YILI 2020
MOTOR TİPİ Dıştan Takma Ekstra Uzun Şaft
MİNİMUM VE MAKSİMUM MOTOR 140 – 200HP

GÖVDE BOYU 6,48
GÖVDE GENİŞLİĞİ 2,54
DRAFT 0,25
DERİNLİK 1,40
BOŞ AĞIRLIK 1450KG
KAPASİTE 6 Kişi
TEKNE.TV