DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

De Antonio Yachts

Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 12:35

De Antonio Yachts

De Antonio Yachts Hakkında: Barselona’dan Dünyaya Yelken Açmak

2012 yılında kurulan De Antonio Yachts’ın genel merkezi Barselona’nın hareketli şehir merkezinde yer almaktadır. Bu stratejik konum, Barselona’nın bir sahil metropolü ve zengin endüstriyel mirasa ve mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip uluslararası bir merkez olma statüsünden yararlanmaktadır.

De Antonio Yachts, tasarım, mühendislik ve inşaat alanlarında en son teknolojilerin yanı sıra her alanda uzmanlardan oluşan uluslararası bir ekipten yararlanmaktadır. Yeniliğe ve uzmanlığa olan bu bağlılık, en yeni çözümlerin, en çok aranan özelliklerin ve en moda tasarımların teknelere dahil edilmesini sağlayarak teknecilik endüstrisinde önemli bir etki yaratır ve De Antonio Yachts’ı günlük tekne pazarında lider konumuna getirir.

Şirketin başarısı, dört kıtadaki varlığıyla hızlı bir genişlemeye yol açtı. Ticari ağı, birleşik bir küresel ekip olarak faaliyet gösteren özel distribütörlerden oluşmaktadır. De Antonio Yachts’ın öne çıkan özelliklerinden biri de, dünya çapında çok sayıda tekne sahibinin beğenisini kazanmış bir özellik olan, bakım açısından önemli miktarda yıllık maliyet tasarrufu sağlayan gizli dıştan takmalı motorların kullanılmasıdır.

De Antonio Yachts’ın kurucu ortağı Marc de Antonio, şirketin mükemmelliğe olan bağlılığını vurguluyor: “De Antonio Yachts olarak, en talepkar müşterilere en iyi kalite standartlarını sunmak için ayrıntılara özel önem veriyoruz.”

​​Boats Group